2011 m. gegužės 31 d., antradienis

Ragaujame ir vertiname: ‘Anchor & Hope’

 

Gal prieš mėnesį A. netikėtai paklausė, kuo bučiau, jei galėčiau tuoj pat rytoj ryte pabusti su visomis tai profesijai reikalingomis žiniomis ir sugebėjimais. Restoranu kritikė, nė nemirktelėjus atsakiau aš. Ir kai pries pora savaičių Pinigų karta parašė laiška su prašymu paruošti Londono restorano apžvalgą, beveik spygtelėjau iš džiaugsmo (bučiau spygtelėjus kaip reikiant, bet buvau darbe ir asmeninį paštą tikrinausi nelabai legaliai, tad….).

Žinoma, anokia aš ir kritikė, net kritikė-mėgėja savęs nelabai pavadinčiau. Mokytis dar oi kiek (pvz. prieš lankantis restorane būtų gerai įsitikinti, kad pasiemiau reikiamą fotoaparato objektyvą arba imti abu – oi!! – bet iš klaidu gi ir mokomės!). Visgi prašymą išpildžiau, sakyčiau, darbas visai malonus.

 

Tai štai - pirmas blynas. Skaitykit ir komentuokit. Gal tada bus ir antras.

Ragaujame ir vertiname: “Anchor & Hope“ – tradicinės britų virtuvės pažiba

Tiesa, kiek keistokas redaktorių sprendimas nepublikuoti restorano adreso, tad visą aktualią informaciją keliu čia:

Anchor & Hope

36 The Cut
London
SE1 8LP
Tel: +44 (0)20 7928 9898

Artimiausios metro stotelės: Southwark, Waterloo.

Pietūs: 12.00 – 14.30 (antradienais – šeštadieniais); 12.00 (sekmadieniais)

Vakarienė: 18.00 - 22.30 (pirmadieniais – šeštadieniais)

3 komentarai:

  1. Labai smagu paskaityti tokia recenzija, isidesiu sia vietele i must see sarasiuka! :) Lauksime kitu apzvalgu, visgi lietuviu Londone - gyva galybe, tad daugiau vietiniu lankytinu vieteliu apzvalgu bus puiki rekomendacija tingiems savaitgaliams, kai noresis kur istrukti is namu :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Oooo... Ir tu emeisi restoranu apzvalgu. Labai idomu. Sita Anchor and Hope jau senokai buvau nusiziurejusi. Butinai reiks uzsukti po taviskiu rekomendaciju... Tikiuosi bus ir daugiau apzvalgu. :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Bus, merginos, bus. O užsukt verta dar ir kaip! :)

    AtsakytiPanaikinti